Titles you rated
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0