Series
Ratings
72
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
When the Stars GossipRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 1.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Where Stars LandRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 1.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0