Series
Ratings
24
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0