Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
1 Litre of TearsRated ★ 5.0