Titles you rated
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0