Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5