Movies
Ratings
350
Extreme JobRated ★ 3.0
Life is FruityRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Big SickRated ★ 4.0
Little ManhattanRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 5.0
Please Stand ByRated ★ 3.0
DangalRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0