Titles you rated
The King's ManRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
The InternshipRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
Death SentenceRated ★ 3.0
The MarineRated ★ 1.5
This Means WarRated ★ 3.0