Titles you rated
The TableRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Temptress MoonRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Inner SensesRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0