Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5