Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5