Series
Ratings
104
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 1.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 1.0
Delicious GuysRated ★ 2.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0