Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5