Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Grand Maison ParisRated ★ 1.5
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5