Titles you rated
The 19th Medical ChartRated ★ 2.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5- YipsRated ★ 1.0
- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
House of NinjasRated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Running PointRated ★ 2.5
Murder MindfullyRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 1.5