Movies
Ratings
44
NobodyRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Lord of WarRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
RampageRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0