Movies
Ratings
765
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
The ConciergeRated ★ 2.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 2.0