Movies
Ratings
511
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 1.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 0.5
BackdraftRated ★ 3.5
Dragons ForeverRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0