Movies
Ratings
32
28 Years LaterRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0