Titles you rated
Son of SaulRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
YouthRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0