Series
Ratings
337
ChernobylRated ★ 5.0
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Tear Along The Dotted LineRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
I Hate Christmas Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
HildaRated ★ 5.0
SeinfeldRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5