Titles you rated
EliteRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Are You Human?Rated ★ 3.5- 獣拳戦隊ゲキレンジャーRated ★ 5.0
- Engine Squadron Go-ongerRated ★ 4.5
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 5.0- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0