Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 1.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
TemptedRated ★ 0.5
Something in the RainRated ★ 4.0
LiveRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 1.0
GhostRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 1.5