Titles you rated
Radio StarRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 1.0
Planet TerrorRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 1.0
Master and ManRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
John Dies at the EndRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5