Series
Ratings
16
Dong YiRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.5- Family's HonorRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 1.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 3.0
Rules of EngagementRated ★ 2.5- Palace of DreamsRated ★ 3.0
- Tokkiui AriaRated ★ 3.0
- The Fugitive LawyerRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5- Tantei X kara no chosenjo!Rated ★ 2.5
- Welcome To TefutefuRated ★ 3.0