Movies
Ratings
514
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5