Series
Ratings
15
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0