Movies
Ratings
147
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.5