Titles you rated
Status UpdateRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Happy Death Day 2URated ★ 1.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0