Movies
Ratings
54
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0