Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
S LineRated ★ 0.5- World of Street Woman FighterRated ★ 1.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KaosRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 3.5
TomorrowRated ★ 5.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0