Movies
Ratings
90
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 0.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5