Movies
Ratings
557
BugoniaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
AirRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5