Titles you rated
DoctorsRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0