Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5