Titles you rated
Winter SonataRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5