Movies
Ratings
174
Into the StormRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0