Movies
Ratings
860
Black BookRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
New Police StoryRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
SpeciesRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 2.5- Venum2-The Writing on the WallRated ★ 2.5