Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 2.0
The SaintRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
ListeningRated ★ 2.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.5