Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0