Series
Ratings
15
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0