Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.0