Movies
Ratings
50
Puss in BootsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.5
HopeRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5