Titles you rated
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0