Movies
Ratings
28
August RushRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0