Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 2.0- RNARated ★ 2.5
Hello! My LadyRated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0- Hello, God!Rated ★ 2.0
SangdoRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 1.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.5