Titles you rated
HancockRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5