Titles you rated
Like for LikesRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
One-LineRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
GeostormRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5