Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.5
The Dark KnightRated ★ 4.0