Movies
Ratings
529
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Beyond SilenceRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
SignsRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
9Rated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0